20.11.2014. 18:00
Latvijas Vieglatlētikas savienības valdē ir pieņemts lēmums par izlases direktoru apstiprināt Dmitriju Miļkeviču, TVNET informēja LVS.

Dmitrijs Miļkevičs ir absolvējis Nebraskas universitāti, kur ieguvis bakalaura grādu biznesa vadībā, savukārt Sanktpēterburgas valsts Ekonomikas un finanšu universitātē Dmitrijs ir ieguvis maģistra grādu Starptautiskajā menedžmentā. Pagājušajā gadā Dmitrijs ieguva sporta speciālista C kategorijas sertifikātu.

Dmitrijs Miļkevičs ir Latvijas rekordists 600 m, 1000 m, 800 m skrējienos telpās un 800 m skrējienā stadionā. 2005.gadā uzvarējis ASV studentu (NCAA) čempionātā, kā arī ir seškārtējs Latvijas čempions 400 m, 800 m distancē un divu Olimpisko spēļu dalībnieks, 2004. gadā izcīnot 14. vietu, bet 2008. gadā – 26. vietu 800 m distancē.

Dmitrijs Miļkevičs ir gatavs sākt darbu vieglatlētikā kā izlases direktors un kļūt par savienības komandas dalībnieku, jo vieglatlētika vienmēr viņam bijusi ļoti tuva. «Esmu pārliecināts, ka mana mīlestība pret sportu, kā arī sportista apņēmība un neatlaidība palīdzēs attīstīt Latvijas vieglatlētiku gan šeit, gan ārpus Latvijas. Es darīšu visu, kas ir manos spēkos, lai vieglatlētika Latvijā sasniegtu vēl augstākas virsotnes. Uzskatu, ka tikai pārrunu ceļā ir iespējams panākt visiem izdevīgu rezultātu. Svarīga loma ir darba veicēju komandai, tāpēc ceru uz savstarpēju saprašanos un atbalstu.»



get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties