15.01.2017. 08:20

Latvijas Universitātes studentes zaudējušas sāncensēm visās sešās iepriekšējās spēlēs. Svētdien viņām būs jāspēlē pret komandu, kuras rīcībā šobrīd palikušas tikai sešas basketbolistes – Annika Kostera turpina atveseļoties pēc ceļgala krustenisko saišu plīsuma, bet Elena Aneta Poldmā guva nopietnu savainojumu sestdienas spēlē pret “TTT juniorēm”.

“FCR Media/Rapla” joprojām uzskatāma par dueļa favorīti. Sāncenšu rindās ir meistarīga centra spēlētāja Laina Mesila-Kārmana, kā arī labs aizsargu duets – holandiete Fransisa Dondersa un Igaunijas valstsvienības līdere Pirgita Pū. Pirms trīs mēnešiem igaunietes bija pārākas ar 79:50.

Aināra Čukstes komanda sestdien bija tuvu uzvarai pār “FCR Media/Rapla”, taču par “tuvu” uzvaras nedod. Svētdien būs jauna iespēja izcīnīt panākumu, sacenšoties pret igauņu juniorēm. Pirms desmit dienām daudzas meitenes tikās Baltijas jūras kausa izcīņas spēlē Tallinā, bet tagad visu jāizcīna no jauna.Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties