22.11.2017. 10:16

Gan "Jēkabpils", gan "Latvijas Universitātes" basketbolisti šajā sezonā uzvarējuši tikai divas reizes, kopvērtējumā ieņemot divas pēdējās vietas. Septiņu zaudējumu dēļ studenti atrodas pēdējā pozīcijā, kamēr šā vakara laukuma saimniekiem ir sešas neveiksmes.

Pēdējo uzvaru izdevās izcīnīt pirms nepilna mēneša, kad savā laukumā ar desmit punktu pārsvaru tika pieveikta "Betsafe/Liepāja". Panākumu ar 18 punktiem, sešām piespēlēm un četrām atlēkušajām bumbām kaldināja Kristaps Kanbergs. Sekoja -27 pret Rīgas VEF, bet pirms divām nedēļām viesos tika zaudēts arī "Valmierai/Ordo".

Arī "Latvijas Universitāte" nav uzvarējusi kopš oktobra beigām, kad savā laukumā izdevās tikt galā ar valmieriešiem, un Renārs Birkāns 18 punktiem pievienoja astoņas piespēles un četras bumbas zem groziem. Turpinājumā piedzīvoti trīs zaudējumi pēc kārtas – izbraukumā pret "Valku/Valgu" un liepājniekiem, kā arī mājās -31 pret "Ogri".

Komandas savā starpā tikušās vienu reizi, 22. oktobrī "Jēkabpilij" izbraukumā uzvarot ar pārliecinošo 76:59. Stabili pamati tika ielikti jau pirmajā puslaikā, iegūstot 23 punktu pārsvaru. Lai gan studenti sarīkoja pakaļdzīšanos, iesaistīties cīņā par uzvaru viņiem tomēr nebija pa spēkam.

Uzvarētāju rindās zem groza pārliecinošs bija Renārs Magone – 24 punkti, trāpot 70% divpunktu metienu, un septiņas atlēkušās bumbas. Edgars Štelmahers pievienoja četrus tālmetienus un 14 punktus. "Latvijas Universitātes" sastāvā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Jānis Eiduks.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties