05.06.2013. 21:57

Šodien futbola pārbaudes spēlē Valgā (Igaunija) Latvijas U23 valstsvienība ar 2:0 pārspēja Igaunijas vienaudžus. Vārtus Latvijas labā guva Eduards Višņakovs un Kaspars Dubra.

Višņakovs mača rezultātu atklāja 21.minūtē, bet FK "Ventspils" aizsargs Dubra bumbu Jura Sakhura sargātajos Igaunijas valstsvienības vārtos raidīja 57.minūtē. Pa diviem igauņu un latviešu futbolistiem nopelnīja dzeltenās kartīties - mājiniekiem tie bija Kaspars Kaldoja un Sanders Sinilaids, bet Latvijas valstsvienībā plāksterus nopelnīja Deniss Tarasovs un Kristaps Priedēns.

Igaunijas izlases treneris Martins Reims pēc mača atzina Daiņa Kazakeviča vadītās Latvijas izlases spēlētāju pārākumu: "Viņi bija nedaudz ātrāki un spēlēja nedaudz asāku futbolu, līdz ar to arī tāds iznākums. Vārti gan radās no mūsu pašu kļūdām."

Igaunija U23 – Latvija U23 0:2 (0:1)

Igaunija: Sakhurs (Lavrentjevs 46'), Veiss (Jahimovičs 46'), Kīdrons, Reintams (Artjuņins 46'), Peitre, Lābuss (Sinilaids 62'), Tenno (Kaljumē 46'), Subotins (Kaldoja 60'), Pebre, Tārs (Ilvess 62'), Prosa.

Latvija: Vaičulis (Raļķevičs 87'), Ševeļovs (Priedēns 46'), Kurakins, Baturinskis (Ikstēns 69'), Dubra, Daņilovs (Puķītis 82'), Tarasovs, Kārkliņš, Pētersons (Kļimovs 77'), Višņakovs, Bogdaškins (Kokins 54').

Vārti: Višņakovs 21', Dubra 57'

Brīdinājumi: Kaldoja 64', Sinilaids 90+3' - Tarasovs 41', Priedēns 73'