17.12.2015. 17:35

, LSM.LV - Sports

Pirmajā periodā divus vārtus Latvijas U20 izlases labā guva Rodrigo Ābols, otro ripu raidot pretinieku vārtsarga sargātajos vārtos, komandai spēlējot vairākumā. Vācieši, lai arī mēģināja samazināt rezultāta starpību, tomēr tas neizdevās. Otrās trešdaļas vidū tas tomēr izdevās – precīzs bija Tobiass Eders, taču jau pirms trešdaļas beigām Latvijas izlases labā vārtus guva Artūrs Bušs.

Vācijas U20 izlasei, par arī vārtsargu mainot pret sesto laukuma spēlētāju, neizdevās atspēlēties Latvijas jauniešiem. Vēl jo vairāk – minūti un trīs sekundes līdz spēles beigām Latvijas izlases spēlētājs Marks Lazarevs iesita ripu pretinieku vārtos.

Pirmajā turnīra spēlē ar rezultātu 6:2 Latvijas juniori uzvarēja mājiniekus austriešus, nākamajā spēlē ar 5:3 pierādīja pārākumu par Kazahstānas valstsvienību, bet trešdien papildlaikā ar 2:1 pievarēja norvēģus. Vēl priekšā spēle pret Itālijas vienaudžiem, kas notiks jau sestdien.