10.09.2014. 13:05
Latvijas U19 futbola izlase vakar pārbaudes spēlē Liepājā ar 0:6 atzina Azerbaidžānas izlases pārākumu. Tā ir jau otra iespaidīgā sagrāve, kuru Latvijas jaunatnes izlases cietušas pēdējo dienu laikā, tiesa, šoreiz rezultātu ietekmēja Latvijas izlases vārtsarga noraidījums, turklāt pāris dienas iepriekš Azerbaidžāna tika pieveikta ar 2:0.

Vladimira Babičeva vadītā Latvijas U19 izlase turpina gatavoties Eiropas čempionāta atlases turnīram, kurš oktobrī norisināsies Latvijā (spēles 9., 11., un 14. oktobrī, par norises vietu vēl tiks paziņots). Latvijai būs jāmērojas spēkiem ar Austrijas, Vācijas un Kazahstānas izlasēm

Svētdien Latvijas jaunie futbolisti Azerbaidžānas vienaudžus uzvarēja ar 2:0. Vārtus guva Deniss Bezuščonoks un Sergejs Vasiļjevs, tiesa, vēl līdz 84. minūtei rezultāts bija 0:0. Vakardienas spēlē sākumsastāvā tika veiktas vairākas izmaiņas, dodot iespēju citiem futbolistiem, kas pie laba iznākuma nenoveda.

Teju visu pirmo puslaiku Latvijai izdevās noturēt 0:0, taču sekoja vārtsarga Vladislava Kurakins noraidījums. Viņa vietā stājās Vladislavs Lazarevs, kurš uzreiz ielaida pendeli, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā tika pārspēts vēlreiz. 50. minūtē viesi realizēja vēl vienu 11 metru soda sitienu, bet līdz spēles beigām panāca jau graujošo 6:0. Spēli Latvija noslēdza deviņu futbolistu sastāvā, jo sarkano kartīti 92.minūtē nopelnīja arī Andris Krušatins.

Azerbaidžānas U19 izlase EČ atlasē ielozēta grupā ar Slovākiju, Ungāriju un Slovēniju, bet vakar izcīnītā uzvara ir pirmā pēdējās desmit oficiālajās spēlēs.

Jāatgādina, ka pirmdien neveiksmi cieta arī Latvijas U21 izlase, kura EČ kvalifikācijas cikla pēdējā spēlē ar 1:7 piekāpās Šveices vienaudžiem, uzstādot izlases antirekordu ielaisto vārtu ziņā.

Izmantotie resursi:LFF: 9. septembris | LATVIJA U19 - AZERBAIDŽĀNA...

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa