08.01.2015. 13:25
Latvijas U18 izlase ar neizšķirtu 1:1 pret Bulgāriju uzsāka V.A. Granatkina piemiņas turnīra otro kārtu, kurā cīnās par 7.-12. vietu. Vienīgos vārtus Latvijas izlases sastāvā mača izskaņā guva Ņikita Juhnevičs.

Pēc zaudējuma Baltkrievijai un graujošās uzvaras pār Igauniju Vladimira Babičeva vadītā Latvijas U18 izlase ieņēma otro vietu savā apakšgrupā un zaudēja iespējas pacelties augstāk par septīto vietu, tiesa, bija arī nodrošināta vismaz 12. pozīcija.

Šodienas mačā pret Bulgārijas izlasi Latvija nokļuva iedzinējos jau mača pirmajā pusē un bija spiesta aizsargāties arī turpinājumā, taču ar vārtsarga Kristapa Zommera palīdzību izdevās saglabāt tikai vienu vārtu deficītu. Mačam tuvojoties izskaņai, Latvija uzbruka daudz bīstamāk un nogāzts tika Devids Dobrecovs. Lai arī galvenais tiesnesis sākotnēji norādīja uz 11m punktu atzīmi, apspriede ar līnijtiesnesi un bulgāru sašutušie kliedzieni piespieda viņu pārdomāt un nozīmēt soda sitienu tieši ārpus soda laukuma, kurš bija neprecīzs.

Pendele netika piespriesta arī otrreiz, kad soda laukumā vēlreiz tika nogāzts Latvijas futbolists (šoreiz nenosvilpa pat sodu), taču pāris minūtes pirms pamatlaika beigām tika veikta precīza standarta izspēle, un Dobrecova centrēto bumbu vārtos ar galvu ievirzīja Ņikita Juhnevičs, izraujot neizšķirtu 1:1.

Bulgārija savas spēles otrajā kārtā jau noslēgusi, jo vakar ar 2:0 pārspēja Lietuvu. Latvijai pret saviem kaimiņiem būs jāspēkojas rīt 11:00 pēc Latvijas laika. Uzvara ar triju vārtu pārsvaru vai 3:1 un augstāki rezultāti sniegs pirmo vietu grupā, taču zaudējuma gadījumā nāksies palikt trešajiem. Atkarībā no iegūtās vietas 11. janvārī tiks aizvadīta turnīra pēdējā spēle - vai nu par 7., 9., vai 11. vietu. Iespējamo pretinieku sarakstā Slovākija, Somija un Japāna.

Izmantotie resursi:Мемориал Валентина Гранаткина / Valentin..."Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties