04.02.2017. 21:31

Laukuma saimniekus jau trešajā minūtē vadībā izvirzīja Aleksandrs Biškins, bet sestajā minūtē vairākumā izcēlās un pārsvaru dubultoja Ričards Fomins (2:0). Artūrs Šilovs, kurš bija atbildīgs par Latvijas izlases vārtu drošību, pirmo reizi kapitulēja nepilnas divas minūtes līdz pirmajam pārtraukumam - 1:2.

26. minūtē divu vārtu pārsvaru mūsējiem atjaunoja un otro rezultativitātes punktu nopelnīja Vladislavs Barkovskis, kurš panāca 3:1, tomēr šāds rezultāts uz tablo ilgu laiku nesaglabājās. Pēc mazāk nekā minūtes viesi atbildēja ar otro vārtu guvumu, atkal samazinot deficītu līdz vienam rezultatīvam metienam - 2:3.

Mazliet vēlāk Latvijas jaunie hokejisti ieguva vēl vienu iespēju spēlēt vairākumā, ko pēc 59 sekunžu saspēlēšanās ar precīzu metienu noslēdza Jānis Ričards Kārkliņš, vēlreiz sniedzot divu vārtu pārsvaru mājiniekiem. Pēdējais vārds piederēja Patrikam Marcinkēvičam, kurš piecas minūtes un 52 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām uzstādīja mača galarezultātu - 5:2.

Marcinkevičs ar trim (1+2) punktiem kļuva par rezultatīvāko spēlētāju, bet ar divām rezultatīvām darbībām atzīmējās aizsargs Artūrs Treimanis (0+2), kā arī uzbrucēji Vladislavs Barkovskis (1+1) un Ričards Fomins (1+1). Savukārt vismaz punktu nopelnīja astoņi no 12 uzbrucējiem, kā arī divi aizsargi.

Pārbaudes mači pret Baltkrievijas vienaudžiem tika noorganizēti, lai Latvijas U17 valstsvienība varētu labāk sagatavoties Eiropas jaunatnes ziemas Olimpiādei. Drošības apsvērumu dēļ komanda no dalības turnīrā tika atsaukta, taču iepriekš sarunātās pārbaudes spēles netika atceltas. Rīt abas izlases mērosies spēkiem atkārtoti.

Izmantotie resursi:LHF | Latvija U-17 - Baltkrievija U-16