10.06.2015. 20:59
Latvijas U-23 futbola izlase trešdien pārbaudes spēlē viesos ar 3:1 (2:0) pārspēja vienaudžus no Igaunijas.

Kad abas komandas bija nospēlējušas vien 11 minūtes, rezultāta tablo jau vēstīja 2:0 Latvijas valstsvienības labā. Vispirms astotajā minūtē ar precīzu sitienu izcēlās uzbrucējs Elvis Stuglis, bet pēc trim minūtēm pārsvaru dubultoja pussargs Roberts Savaļnieks.

Jau trīs vārtu pārsvaru otrā puslaika 11.minūtē Latvijas izlasei nodrošināja uzbrucējs Igors Denis Rei, bet pēc 23 minūtēm goda vārtus mājinieku komandas labā guva Karls Mēls.

Pēc šīs pārbaudes spēles vairāki futbolisti no U-23 izlases jau rīt pievienosies Latvijas U-21 valstsvienībai, tādējādi sākot gatavošanos 16.jūnijā Liepājā paredzētajam 2017.gada UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajam mačam ar Maltu.

Kvalifikācijas turnīrā, kas ilgs līdz 2016.gada oktobrim, Latvija spēkosies arī ar Moldovu, Melnkalni, Beļģiju un Čehiju.

Polijā gaidāmajam finālturnīram automātiski kvalificēsies deviņu grupu uzvarētājas, bet vēl divas komandas tiks noskaidrotas pārspēlēs starp četrām labākajām otro vietu ieguvējām.

Iepriekšējo kvalifikācijas ciklu Latvijas U-21 izlase aizvadīja nesekmīgi, astoņos mačos gūstot vien sešus punktus, divreiz pieveicot Lihtenšteinas vienaudžus.

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA