15.11.2013. 23:19

Latvijas jaunie futbolisti šajā mačā bija pārāki ar 2:0 (0:0).

Pēc pirmā puslaika spēles tablo vēstīja par bezvārtu neizšķirtu, lai gan Latvijas futbolistiem bija iespējas gūt vārtus, taču raidījumi lielākoties bija secen vārtu konstrukcijai.

Lihtenšteinas komandas vārtus izdevās «uzlauzt» vien otrajā puslaikā, kad spēles 61.minūtē izcēlās Roberts Savaļnieks, bet vēl pēc 12 minūtēm viņam piebalsoja Artūrs Karašausks.

Zīmīgi, ka mača gaitā Latvijas U-21 izlase izdarīja 16 sitienus pa Lihtenšteinas vārtiem, bet tikai pieci no tiem bija pa vārtu taisnstūri.

Šajā mačā nepiedalījās viens no Latvijas valstsvienības pamatsastāva spēlētājiem Edijs Joksts, kurš iedzīvojies cirkšņa savainojumā.

Turpinājumā Latvijas U-21 valstsvienība 19.novembrī izbraukumā spēkosies ar Horvātiju, kuri ceturtdien ar 0:2 savā laukumā piekāpās Šveicei.

Pašlaik kvalifikācijas turnīra piektajā apakšgrupā 12 punkti piecās spēlēs ir Horvātijai, savukārt Šveicei četros mačos ir deviņi punkti, bet Latvija tikusi pie sešiem punktiem četros mačos. Tikmēr Lihtenšteina joprojām ir bez punktiem.

Kā ziņots, kvalifikācijas turnīra piektās apakšgrupas pirmajā spēlē 11.jūnijā Latvijas izlase iepriekšējā galvenā trenera Mariana Pahara vadībā savā laukumā ar rezultātu 4:0 pārspēja Lihtenšteinas futbolistus. Savukārt otrajā cīņā 5.septembrī jau Daiņa Kazakeviča vadībā savā laukumā ar 0:2 tika atzīts Šveices izlases pārākums, bet pirms mēneša Jelgavā nācās piekāpties Ukrainai ar 1:5.

Pēc divu apļu turnīra cīņu par vietu finālturnīrā turpinās katras apakšgrupas uzvarētāji un labākās četras no otrajā vietā palikušajām izlasēm.