16.06.2015. 21:16

, LSM.LV - Sports

Ingars Stuglis 43, minūtē vadībā izvirzīja latviešus, taču otrajā puslaikā šis pārsvars tika zaudēts, kad 55. minūtē Raiens Kamenzuli pirmo reizi pārspēja mājinieku vārtsargu Vladislavu Kurakinu.

76. minūtē Reinis Flaksis nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet divas minūtes vēlāk Luke Montebello guva uzvaras vārtus.

Malta izvirzījusies pirmās grupas vadībā ar četriem punktiem divās spēlēs, jo iepriekš nospēlēja 0:0 ar Moldovu. Pa trim punktiem vienā spēlē ir Beļģijai un Melnkalnei, bet Moldovai ir viens punkts trijās spēlēs. Latvijai pēc vienas spēles punktu nav tāpat kā Čehijai, kas turnīru vēl nav sākusi, jo ir otrdien startējošā 2015. gada finālturnīra saimniece.

Finālturnīram, kas pēc diviem gadiem notiks Polijā, kvalificēsies deviņu grupu uzvarētājas, bet četras labākās otro vietu ieguvējas noteiks vēl divas finālturnīra dalībnieces izslēgšanas spēlēs.