28.12.2012. 12:14

Latvijas U-20 izlasei Krievijas pilsētā Ufā notiekošajā pasaules čempionātā šodien brīvdiena. Tikmēr mūsējo pēdējie pretinieki grupā čehi šodien pieveikuši Somijas vienaudžus – 3:1.

Spēles rezultāts tika atklāts tās 15. minūtē, kad Čehijas izlasi vadībā izvirzīja Tomašs Hika. Jau pēc brīža čehiem radās iespēja uzspēlēt skaitliskajā vairākumā un, lai realizētu viena vīra pārsvaru komandai bija nepieciešamas gandrīz divas minūtes – 2:0. Otrās trešdaļas ievadā Somijas U-20 izlase vienus vārtus atguva, samazinot rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem. Nedaudz vairāk kā minūti līdz mača beigām Somijas izlases treneri nolēma vārtsargu mainīt pret sesto laukuma spēlētāju, taču rezultātu līdzsvarot. Tā vietā čehi raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos, svinot panākumu – 3:1.

Tādejādi A grupas četrām komandām (Šveice, Zviedrija, Somija, Čehija) izdevies svinēt pa vienai uzvarai, kamēr mūsu puiši kā vienīgie cīnās bez panākumiem.

Vēl šovakar A grupā Zviedrija spēlēs ar Šveici. Mūsu U-20 izlasei savukārt rīt un parīt jāmēro spēki ar Zviedrijas un Čehijas vienaudžiem.