09.12.2014. 23:00
Latvijas U-20 izlases hokejisti otrdien «Volvo» sporta centra ledus hallē pārbaudes spēlē ar 5:0 uzvarēja Kazahstānas vienaudžus, revanšējoties par piedzīvoto zaudējumu abu komandu pirmajā spēlē pirmdien.

Ģirta Ankipāna trenētās Latvijas junioru izlases labā vārtus guva Mārtiņš Dzierkals, Maksims Ponomarenko, Rodrigo Ābols, Oskars Batņa un Haralds Egle.

Latvijas izlase pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 1:0, pēc otrās trešdaļas viņu pārsvars bija 4:0, bet vēl vienus vārtus laukuma saimnieki guva pēdējā periodā.

Abu vienību pirmajā spēlē Latvija cieta neveiksmi pēcspēles metienos ar 4:5, nespējot nosargāt trīs ripu pārsvaru.

Latvijas U-20 izlase gatavojas pasaules čempionātam I divīzijā A grupā, kurā no 14. līdz 20. decembrim spēlēs Asiago, tur tiekoties ar mājiniekiem Itālijas, kā arī Norvēģijas, Baltkrievijas, Austrijas un Slovēnijas vienaudžiem.

LHF valde devusi uzdevumu čempionātā uzvarēt un pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties pasaules čempionāta elites divīzijā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801