18.07.2012. 19:12

Latvijas U-20 basketbola izlase trešdien Slovēnijā izdarīju visu no saviem spēkiem atkarīgo, pārliecinoši ar 94:78 apspēlējot spēcīgos Itālijas vienaudžus. Tādējādi Latvija F grupā tikusi pie divām uzvarām, kas vēl dod cerības iekļūt ceturtdaļfinālā. Lieliski nospēlēja Latvijas līderu duets Jānis Timma (25 punkti) un Ojārs Siliņš (22), bet Artūram Bricim 18.

Mača sākumā Latvija ātri iekrāja pārsvaru (11:5), esot vadībā arī pēc spēlētām 10 minūtēm (19:14). Lieliski aizvadītās otrā ceturtdaļas beigas nodrošināja visai pieklājīgu +17 pārsvaru pēc puslaika (47:30). Arī turpinājumā cīņas gaitu kontrolēja latvieši, pirms pēdējās ceturtdaļas esot vadībā ar 71:47. Atlikušajā laikā Itālijai nebija nekādu izredžu uz panākumu un Latvija svinēja otro uzvaru pēc kārtas – 94:78.

Lai Latvijas basketbolisti kvalificētos ceturtdaļfinālam, viņiem jācer, ka pārējās F grupas pēdējās kārtas cīņās trešdien Turcija pieveiks Lietuvu (spēle 19.30) un/vai Spānijas izlase apspēlēs Slovēniju (21.45).