08.01.2015. 22:10
Latvijas U-19 puišu izlase volejbolā ceturtdien Grieķijas pilsētā Jonijā ar 3:1 pārspēja mājiniekus, ar uzvaru sākot Eiropas čempionāta kvalifikācijas otro kārtu, informē organizatori.Vjačeslava Grimailova trenētā Latvijas izlase zaudēja...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Vjačeslava Grimailova trenētā Latvijas izlase zaudēja pirmajā setā ar 20:25, taču nākamajos trīs setos sīvā cīņā uzvarēja ar 29:27, 25:22 un 25:22. Grupas otrā spēlē Rumānija ar 3:0 uzvarēja Somijas vienaudžus.

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase piektdien spēlēs ar Somiju, bet sestdien ar Rumāniju. Grupas uzvarētāji nodrošinās vietu finālturnīrā.

Otrajā kvalifikācijas kārtā startē 31 komanda. Tās sadalītas astoņās grupās pa 3 vai 4 komandām katrā. Katras grupas uzvarētāji nodrošinās vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā, uz kurieni tiks arī trīs labākās 2.vietu ieguvējas.

Finālturnīrā spēlēs 12 komandas, no 4. līdz 12. aprīlim sacenšoties Turcijā.

Piektdien kvalifikācijas turnīrus sāks vēl trīs Latvijas jauniešu izlases. Latvijas U-18 izlases juniores Jelgavā sāks turnīru Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kur Andreja Odinokova trenētās meitenes tiksies ar Beļģijas, Igaunijas un Slovēnijas juniorēm.

Latvijas U-20 sieviešu izlase, trenera Ilmāra Pūliņa vadībā, spēlēs pasaules čempionāta pirmajā kvalifikācijas kārtā Šžirkā (Polijā), kur tiksies ar Beļģijas, Polijas un Nīderlandes izlasēm. Savukārt Latvijas U-21 izlases volejbolisti, kurus trenē Jurijs Deveikus, pasaules čempionāta pirmajā kvalifikācijas kārtā Ņireģhazā (Ungārijā) mērosies spēkiem ar Ungārijas, Francijas un Grieķijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāta kvalifikācijā komandas sacentīsies par tikšanu otrajā kārtā.Latvijas Savatē federācija Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties