26.06.2014. 21:30
Latvijas U-19 futbola izlase ar uzvaru sākusi tradicionālo Baltijas kausa izcīņu, ar 2:0 Kauņā pieveicot Lietuvas vienaudžus. Abus vārtus pirmajā puslaikā guva Sergejs Vasiļjevs, savukārt mūsu U-17 izlase ar Lietuvu spēlēja neizšķirti 2:2.

Baltijas kausa pirmajā spēlē Latvija izvirzījās vadībā jau pirmajā puslaikā, kad divreiz lietuviešu vārtsargu pārspēja Sergejs Vasiļjevs, kurš pārstāv Virslīgas komandu BFC "Daugavpils". Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās, un turnīru izdevies sākt ar uzvaru.

Latvijas izlases sastāvu veido pašmāju futbola čempionātos spēlējošie futbolisti, savukārt vienīgais ārzemju klubu pārstāvošais futbolists ir vārtsargs Kristaps Zommers, kurš spēlē Dānijas klubā „AFG Aarhus”.

Ar identisku rezultātu uzvaru šodien guva arī Igaunija, kura ar 2:0 pieveica Somijas izlasi. Tieši ar Igauniju Latvijai būs jāspēkojas rīt, savukārt turnīra noslēdzošajā dienā – 29.jūnijā mūsu futbolisti tiksies ar Somijas vienaudžiem. Turnīra uzvarētājs tiks noteikts pēc viena apļa izspēles, kura ietvaros komandas četru dienu laikā tiksies katra ar katru.

Spēli šodien Kauņā aizvadīja arī Latvijas U-17 izlase, kura pret Lietuvu spēlēja 2:2. Latvijas sastāvā vārtus guva Rolands Vagančuks un Iļja Ševčuks. Arī šī izlase rīt aizvadīs spēli pret Igaunijas vienaudžiem.