15.01.2017. 17:46

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latvijas meitenes, uzvarot trīs vai četros setos, būtu ieņēmušas otro vietu grupā, kas ļautu cerēt uz ceļazīmi uz finālturnīru, taču serbietes bija galvastiesu pārākas, svinot uzvaru 62 minūšu laikā

Mājiniecēm Kristīne Teivāne guva sešus punktus, bet Marta Kamēlija Levinska guva četrus punktus, kamēr Serbijas izlasē Dejana Lekiča izcēlās ar 16 punktiem.

Serbija jau pirms šīs cīņas bija garantējusi vietu finālturnīrā.

LETA jau ziņoja, ka pirmajā kārtā piektdien latvietes piecos setos piekāpās Ukrainas vienaudzēm, bet sestdien piecos setos uzveica Melnkalni, kaut bija arī tuvu panākumam trijos setos. Savukārt Serbija šīs abas konkurentes uzvarējusi trijos setos.

Turnīra noslēgumā Serbijai bija deviņi punkti, Ukrainai pieci, Latvijai trīs, bet Melnkalnei - viens punkts.

Eiropas U-18 čempionāta finālturnīru sasniedza katras apakšgrupas labākā vienība un trīs labākās no astoņām otro vietu ieguvējām.

Kontinenta meistarsacīkstes šī vecuma komandām notiks aprīlī Nīderlandē.

Latvijas komanda šim turnīram sāka gatavoties uzreiz pēc Jaunā gada Murjāņos, bet šonedēļ atgriezās Rīgā. Kā norādīja izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs, pirms sacensībām paveikts labs darbs.

Komandai palīdzēja arī Irbe Andiķe-Lazda, kura pagājušajā nedēļas nogalē spēlēja U-20 izlasē pasaules čempionāta (PČ) kvalifikācijas sacensībās, kur gan neizdevās sasniegt nākamo kārtu.

Latvijas U-18 meiteņu izlases sastāvs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā: Rūta Linde, Dārta Lūse, Agija Ankevica, Marta Kamēlija Levinska, Kristīne Teivāne, Irbe Andiķe-Lazda, Amanda Nikola Ērgle, Lāsma Ozola, Meinarda Brīvule, Ance Upeniece, Petra Nečiporuka, Elīna Zvaigzne.

Jau vēstīts, ka Latvijas U-19 puišu izlase līdzīgā turnīrā Polijā, savā apakšgrupā palika pēdējā ceturtajā vietā, arī netiekot pie ceļazīmes uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Latvijas puiši svētdien ar 0-3 (22:25, 19:25, 17:25) zaudēja Zviedrijai, bet pirms tam piecos setos uzvarēja Čehiju un trīs setos zaudēja Polijas vienaudžiem.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties