01.04.2015. 17:35
Latvijas U-18 regbija izlase trešdien guva uzvaru Francijā notiekošā Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra pusfināla spēlē par 5.-8.vietu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas jaunie sportisti ar 20:3 (10:3) pieveica Serbijas vienaudžus, izpildot arī pirms turnīra izvirzīto uzdevumu - saglabāt vietu B divīzijā.

Latvijas izlasē pa vienam piezemējumam veica Aldis Juris Ivanovs un Artūrs Alainis. Vēl Reinis Zalte bija precīzs abos realizācijas sitienos, bet Zalte un Ivanovs iesita arī pa vienam soda sitienam.

Līdz ar to Latviju tagad gaida mačs par piekto vietu, kurā pretim stāsies Luksemburga. Komandas līdz ar to cīnīsies par 21.vietu Eiropā.

Sacensību pirmajā mačā, kas vienlaikus bija ceturtdaļfināls, Latvija ar 5:22 piekāpās Čehijas vienaudžiem, kuri turnīrā izlikti ar pirmo numuru.

Komanda, kura būs uzvarējusi visās trīs spēlēs, pacelsies uz A divīziju, bet komanda, kura visās trīs spēlēs piedzīvos zaudējumus, izkritīs uz C divīziju.

Latvijas izlases galvenais treneris Mārtiņš Straume pirms turnīra pauda apņēmību saglabāt vietu B divīzijas sacensībās.

Latvijas komanda 2013.gadā pēc zaudējumiem visās trijās B divīzijas spēlēs izkrita uz C divīziju, tomēr pērn triumfēja C divīzijas sacensībās, atgriežoties līmeni augstāk.

Eiropas čempionātā U-18 izlasēm augstākā ir elites divīzija, kurā, tāpat kā A un B divīzijā, sacenšas astoņas komandas. Savukārt zemākajās C un D divīzijās tiekas attiecīgi četras un piecas vienības.Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties