23.04.2015. 14:36

, LSM.LV - Sports

Latvijas izlase jau otrajā minūtē nonāca iedzinējos, taču līdz trešdaļas beigām Mārtiņš Dzierkals, Kārlis Čukste un Eduards Tralmaks jau panāca 3:1 pārsvaru. Vēl pa vieniem vārtiem katrā nākamajā periodā guva Filips Buncis un Kristaps Zīle, nodrošinot vadību jau ar 5:1, bet rezultāta starpību ar diviem vārtiem vācieši samazināja mača pēdējās četrās minūtēs.

Otro spēli Latvijas un Vācijas jaunieši aizvadīs piektdien. Ja Vācijas izlase spēs uzvarēt un sērijā panāks neizšķirtu, izšķirošā trešā spēle notiks svētdien.

Ceturtdaļfinālos vēlāk ceturtdien ASV spēlēs pret Čehiju, Kanādas izlases pretinieki būs zviedri, Somija spēkosies ar Slovākijas jauniešiem, savukārt mājiniekus šveiciešus gaida cīņa pret Krieviju.

Jau vēstīts, ka iepriekš grupas turnīra spēlēs latvieši piekāpās Kanādas jaunajiem hokejistiem (6:11), čehiem (1:4) un Somijas vienaudžiem (1:3), kā arī šveiciešiem (2:3 pagarinājumā).

Pēc apļa izspēles katras grupas četras spēcīgākās komandas iekļuva ceturtdaļfinālā, turpretim Vācijas un Latvijas turpina cīņu par palikšanu elitē. Pasaules čempionāts ilgs līdz 26.aprīlim.