10.01.2014. 18:34
Latvijas U-18 handbola izlase uzsākusi dalību Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā un uzsākusi to ar zaudējumu izbraukumā Minskā Baltkrievijas izlasei (26:36).

Latvijas jaunie handbolisti spēles sākumā vēl turēja līdzi rezultātā saviem baltkrievu vienaudžiem, taču puslaika otrajā pusē jau nokļuva arvien pamatīgākos iedzinējos (10:18). Pārāk sekmīgs nebija arī otrā puslaika sākums, kad rezultāta starpība sasniedza pat 11 vārtus (27:16) Baltkrievijas labā. Mača beigas jau izvērtās daudz rezultatīvākas, taču rezultāta starpība palika iepriekšējās robežās, un spēles beigās zaudējums ar 26:36.

Kvalifikācijas grupā ar Latviju un Baltkrieviju spēlē arī Itālijas izlase, ar kuru mūsu valstsvienība maču aizvadīs rītdien pulksten 14:00.

Komandā galvenokārt spēlē "SK Latgols" handbolisti, kā arī Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņi. No malas nākuši kreisais malējais Enijs Gruzinskis (pērn spēlēja Dānijā) un līnijas spēlētājs Sandis Uščins, kurš mācās Magdeburgas Sporta ģimnāzijā.

Latvijas U-18 izlases sastāvs: Sandis Uščins (SC Magdeburg, Vācija), Renāts Hovratovičs, Emīls Kurzemnieks, Nils Kreicbergs (Dobeles Tenax), Mārcis Mežulis (Dobeles SS), Mārtiņš Greckis, Rolands Ļebedevs, Valdis Trukšāns, Pjotrs Borisenko, Iļja Skopincevs, Ritvars Germovs, Romans Borodkins (SK Latgols), Ričards Jablonskis (Jūrmalas Sports), Toms Lielais (Celtnieks/LSPA), Ingus Kivlenieks (ASK/LU), Enijs GruzinskisGalvenais treneris: Andrejs NarnickisTreneris: Ivars Serafimovičs