08.11.2014. 15:30
Latvijas U-18 hokeja izlase sestdien veica varonīgu

Latvijas jaunie hokejisti papildlaikā izrādijās pārāki ar 6:5 (1:1, 0:2, 4:2, 1:0).

Noslēdzošās trešdaļas sākumā Latvija pamanījās nonākt iedzinējos ar 1:4, taču 46.minūtē Ēriks Žohovs vienus vārtus atguva. Tiesa, 50.minūtē Norvēģija atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, taču tad Latvija sāka ofensīvu, pēdējo piecu minūšu laikā gūstot trīs vārtus, kas ļāva dueli turpināt pagarinājumā.

Savukārt pagarinājumā Latvijas labā uzvaras vārtus guva Bruno Priede, izceļoties 28.minūtē.

Latvijas komandas labā divus vārtus šajā mačā guva Roberts Baranovskis, kuram arī viena rezultatīva piespēle.

Kā zināms, pirms tam Latvija pirmajās divās pārbaudes spēlēs pret Norvēģiju turpat Tukumā atzina pretinieku pārspēku ar 5:6 un 1:3.

Latvijas izlasi šajos mačos vadīja Ēriks Miļuns, Aigars Razgals un Anatolijs Jemeļjaņenko.

Ar šīm spēlēm Latvijas izlase sāka sagatavošanās posmu pirms pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, kas no 16. līdz 26.aprīlim norisināsies Šveicē. Latvijas izlases pretinieces B apakšgrupā būs Čehijas, Kanādas, Somijas un Šveices vienības.

Pirms pasaules čempionāta Latvijas U-18 izlase februārī piedalīsies arī četru izlašu pārbaudes turnīrā Norvēģijā, kurā bez mājiniekiem tiksies arī ar Baltkrievijas un Dānijas vienaudžiem.