01.03.2012. 09:40
Pasaules kausa ieguvēja un Eiropas čempione Spānijas futbola izlase trešdien pārbaudes spēlē ar 5:0 (2:0) sagrāva Venecuēlu, bet šo maču apkalpoja Latvijas tiesnešu brigāde.

Mača galvenais tiesnesis bija labākais Latvijas soģis Andris Treimanis, bet viņa asistenti - Haralds Gudermanis un Alekejs Spasjoņņikovs. Līdz šim neviens Latvijas tiesnesis nebija apkalpojis spēli ar tika augsta līmeņa izlases piedalīšanos.

Spāņiem pirmajā puslaikā vārtus guva Andress Injesta un Davids Silva, bet otrajā puslaikā ar "hat trick" izcēlās Roverto Soldado, kurš vēl arī nerealizēja 11 metru soda sitienu. Soldado tika rupji nogāzts soda laukumā un Treimanis par šo pārkāpumu parādīja sarkano kartiņu venecuēlietim Fernando Amorevjetam.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161