07.12.2014. 15:32
Baltijas kausa izcīņā telpu futbolā šodien izšķirošajā mačā Ķedaiņos Latvijas valstsvienība ar 4:0 pieveica Lietuvas izlasi, triumfējot turnīrā.

Jau spēles 2. minūtē pēc pirmā stūra sitiena izspēles mača rezultātu atklāja Latvijas labākais telpu futbolists Maksims Seņs, bet 8. minūtē ar spēcīgu sitienu vārtu kreisajā devītniekā Germans Matjušenko panāca 2:0. Mača 31. minūtē savus otros vārtus spēlē guva Seņs, bet mača beigās, kad lietuvieši laukumā sūtīja piekto laukuma spēlētāju, savus otros vārtus mačā guva arī Matjušenko, uzstādot galarezultātu.

Atgādinām, ka turnīra atklāšanas spēlē piektdien Lietuvas telpu futbolisti ar 7:3 pieveica Igauniju, bet sestdien Latvija ziemeļu kaimiņus pārspēja ar 4:1.

Par finālmača labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts Oskars Ikstens, bet sestdien pret Igauniju šo balvu izpelnījās Matjušenko.

Latvijas telpu futbolisti Baltijas kausa izcīņā triumfēja ceturto reizi. Iepriekš tas bija izdevies arī 2008. 2010. un 2013. gadā.

Izmantotie resursi:lff.lv