13.12.2015. 16:35

, LSM.LV - Sports

Latvijas valstsvienība bija pirmā, kas atklāja spēles rezultātu – vārtus Latvijas izlases labā jau 13. minūtē atklāja Masims Sens. Taču otrā puslaika sākumā Bosnijas un Hercegovinas izlases jau izlīdzināja rezultātu. Arī vēlāk aktīvāki bija tieši pretinieki, un puslaika vidū izvirzījās vadībā. Drīz vien Oskars Ikstēns panāca izlīdzinājumu.

Taču pašā spēles galotnē Bosnijas un Hercegovinas izlase kļuva jau daudz aktīvāka. Divas minūtes pims s[ēles beigām Marins Šuničs guva jau trešos vārtus, vēl mazliet vēlāk Tomo Bevanda panāca jau 4:2.Un mazāk nekā 20 sekundes līdz finālsvilpei Bevanda guva vēl vienus vārtus.

D apakšgrupā, kurā ir arī Latvija, līderes ir Spānija un Nīderlande ar maksimālajiem sešiem punktiem, bet Bosnijas un Hercegovinas kontā vien trīs punkti. Latvija palika bez punktiem.

2016.gada Pasaules kausa telpu futbolā finālturnīrs notiks no 14.septembra līdz 2.oktobrim Kolumbijā. Ceļazīmes uz to no Eiropas tiks izspēlētas sacensību izslēgšanas spēļu kārtā, kurā iekļūs pamatturnīra septiņu apakšgrupu uzvarētāji un otro vietu ieguvēji. Patlaban Pasaules kausa telpu futbolā uzvarētāja ir Brazīlija.