13.02.2015. 16:50
Pasaules ziemas Universiādes ietvaros Latvijas labākā šorttrekiste Evita Krievāne (27) šodien ieguva 21. vietu 1000 metru distancē. Līdz ar to noslēgusies mūsu sportistu dalība vērienīgajos studentu mačos, kas risinājās Spānijā un Slovākijā. No mūsējiem augstāko vietu izcīnīja minētā Krievāne - 11. pozīcija 500 metru šorttrekā.

1000 metru distancē Evita Krievāne šodien sartēja sestajā priekšslidojumā, kur viņa ar 1:37.136 palika pēdējā un netika tālāk. Starp visiem priekšslidojumiem latviete sasniedza 21. labāko laiku no 27 sportistēm.

Tikmēr vīriešu 1000 metru sacensībās mūsu šorttrekists Normans Beikmanis startēja devītajā priekšslidojumā, kur ar 1:34.951 palika pēdējais un nekvalificējās nākamajai kārtai. Starp visiem priekšslidojumiem latvietis ieguva 41. labāko laiku no 45 sportistiem.

Spānijā mūsu sportisti startēja snovbordā un šortrekā, trīs augstākās vietas izcīnīja šorttrekiste Evita Krievāne (11., 15., 21.). Slovākijā mūsējie piedalījās biatlonā un distanču slēpošanā, augstāko pozīciju tur ieguva biatlonists Vjačeslavs Mihailovs (49.).