03.08.2013. 15:27
Latvijas kanoe airēšanas sportists Miķelis Ežmalis un smaiļošanas divnieks Andrejs Kostenko un Juris Apters piektdien iekļuva Kanādā notiekošā pasaules U-23 čempionāta pusfinālā.Ežmalis 200 metru priekšbraucienā ierindojās otrajā vietā, no...

Ežmalis 200 metru priekšbraucienā ierindojās otrajā vietā, no pirmās vietas, kas automātiski nodrošināja vietu A finālā, latvietis atpalika 1,548 sekundes.

Pusfinālu sasniegt izdevās arī smaiļotāju pārim Kostenko un Apteram, kuri savā priekšbraucienā ierindojās sestajā vietā, taču ar to pietika, lai iekļūtu pusfinālā.

Latvijas sportisti pusfinālbraucienus aizvadīs sestdien.

Jau vēstīts, ka sestdien A finālu 1000 metru distancē aizvadīs kanoe airētājs Dagnis Iļjins, tāpat šajā distancē B finālā cīnīsies Kostenko/Apters.

Pasaules čempionāts junioru un U-23 vecuma grupās ilgs līdz svētdienai.