22.12.2015. 17:46
Lielākajā un krāšņākajā Latvijā notiekošajā Starptautiskā sporta deju festivālā “Baltic Grand Prix 2015” pie panākumiem tikušu Latvijas deju pāri. Vairākās grupās Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) reitinga turnīrā visās trijās programmās –Standartdejās, Latīņamerikas dejās un 10 dejās – finālā iekļuva vienpadsmit mūsējie pāri, izcīnot divas uzvaras un arī četras citas godalgotas vietas.

Jau pirmajā no trim sacensību dienām pieaugušo grupā WDSF reitinga turnīrā 10 dejās no 22 pāriem otro vietu izcīnīja Marts Puniņš un Dana Jākobsone, piekāpjoties tikai pasaules trešajam labākajam pārim no Somijas Jākam Vainomā un Tanjai Savikurki. Senioriem I (35 gadi un vecāki) Latīņamerikas (LA) dejās finālā sestie bija daugavpilieši Viktors un Svetlana Kisili.

Pirmā uzvara nāca sestdien, kad Jauniešiem (16-18 g.) LA dejās nepārspēti palika Deniss Gudovskis un Megija Morīte. No 83 dalībniekiem fināla sešiniekā dejoja un piekto vietu ieguva vēl viens mūsu pāris Maksims Kravčenko/Stefānija Zimeka. Iesildoties pirms svētdienas pasaules kausa, pieaugušajiem “World open” ST dejās 66 pāru konkurencē uzreiz aiz trijnieka ierindojās Edgars Līnis un Elīza Ancāne. Uzvaru svinēja Daņils Uljanovs/Katerina Isakoviča (Ukraina), otrajā vietā atstājot pasaules čempionāta pusfinālistus no Austrijas, bet trešo vietu izcīnīja Polijas pāris Dariušs Micka ar latviešu meiteni Madaru Freibergu.

Svētdien Latvijas pāri nopelnīja visa kaluma godalgas. Divas tika iegūtas pieaugušajiem WDSF “International open” LA dejās, jo abi finālā dejojošie Latvijas pāri iekļuva trijniekā. Kārlis Treijs ar Anastasiju Krivošejevu ieņēma trešo vietu, bet Kristapam Kalvam ar Ludvīni Brangbūru izdevās apsteigt labu sniegumu rādošo Vācijas pāri un izcīnīt uzvaru. Divi mūsējie finālā bija arī WDSF Profesionāļu divīzijas “Open” turnīrā ST dejās. Andrejs Rogovenko un Anna Vorončuka, apsteidzot pasaules čempionāta pusfinālistus no Krievijas, ieguva 2.vietu, bet Ilmārs Ozols ar Santu Dmitrijevu noslēdza fināla sešinieku. Pārliecinošu uzvaru svinēja pasaules vicečempioni no Lietuvas Donatas Veželis un Lina Hatkevičiute. Jauniešiem ST dejās sanāca ļoti spēcīgs sastāvs, pirmo trijnieku veidojot pasaules čempionāta finālistiem. Šoreiz Denisam Gudovskim ar Megiju Morīti otrā vieta, jo nācās atzīt pasaules reitinga līderu Mateuša Bržozovska un Justīnas Mozdzonekas (Polija) pārākumu.

Senioriem I arī ST dejās neiztika bez Latvijas pāra finālā, jo 5.vietu 26 pāru konkurencē ieguva Gatis un Jūlija Simsoni. Senioru II grupā (45 gadi un vecāki) finālā dejoja Romualdas un Ilona Jokšas (4.vieta LA dejās), kā arī Jānis un Gundega Liepiņi (6.vieta LA, 7.vieta ST dejās).Lakshmi Ltd, SIA Stabu 20, Rīga, LV-1011
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties