09.06.2015. 08:39
Latvijas spīdveja komanda pirmdien nespēja izrādīt pretestību daudz meistarīgākajām konkurentu komandām paliekot ceturtajā vietā ar tikai deviņiem punktiem Pasaules kausa (PK) jeb pasaules komandu čempionāta otrajā pusfinālā, liecina organizatoru informācija.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Ar 47 punktiem Lielbritānijas ostas pilsētā Kingslinnā no ziemeļiem uz Londonas uzvarēja Austrālija un uzreiz iekļuva finālā, kas 13. jūnijā notiks Dānijas pilsētas Vojensas mototrekā. Nākamo divu vietu ieguvējas Lielbritānija (43 punkti) un ASV (22 punkti) kopā ar pirmā pusfināla otro un trešo komandu Poliju, un Krieviju, 11. jūnijā Vojensā cīnīsies par pēdējo ceļazīmi uz finālu, kurā iekļuvusi arī pirmā pusfināla uzvarētāja Zviedrija un vietu tajā bija garantējusi pagājušā gada čempione un šogad mājiniece Dānija.

Kingslinnas pusfinālā Latviju pārstāvēja Andžejs Ļebedevs, kurš guva piecus punktus, Maksims Bogdanovs (3), Ķasts Puodžuks (1) un Jevgeņijs Kostigovs, kurš palika bez punktiem.

Pirmajā pusfinālā ceturtā palika Čehija.

Latvijas spīdveja komandas augstākā vieta PK ir sestā vieta 2013. gadā.

Visvairāk reižu – sešas spīdveja PK, kas notiek kopš 2001. gada, uzvarējusi Polija. Dānija triumfējusi četras, bet Austrālija un Zviedrija – pa divām reizēm.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties