13.03.2015. 11:19
Latvijas sinhronās daiļslidošanas komandu ("Amber") līdzjutēji jau iepazinuši Rīgas "Dinamo" mājas spēlēs. Šodien šīs meitenes debitēs junioru pasaules čempionātā, kas risinās Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā.

Pirmā sinhronās daiļslidošanas komanda Latvijā tika izveidota jau 2010. gadā, savukārt 2012. gadā mūsu komanda "Amber" debitēja pasaules čempionātā un ieguva priekšpēdējo (20.) vietu. Šajā sezonā komanda startēs ne tikai junioru pasaules čempionātā Horvātijā, bet arī pieaugušo pasaules čempionātā Kanādā. Latvijas sinhrono komandu trenē arī 1989. gada PSRS čempione junioiru daiļslidošanā Alma Lepina-Lāce.

2015. gada junioru čempionātam pieteiktas 24 komandas no 19 valstīm. Komanda sastāv no 16 slidotājām. Sportistēm uz ledus jāpārvietojas plūstošā vienībā un ar lielu ātrumu, izpildot vairākus obligātos elementus. Šovakar tiks demonstrētā īsā programma, bet rīt būs izvēles programma.

Sinhronās daiļslidošanas lielvalstis ir Somija, Zviedrija, Kanāda, Krievija un ASV. Latvijas komanda šajā sezonā nav piedalījusies Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) kalendāra sacensībās, līdz ar to mūsu meitenes droši vien nav starp favorītēm, taču vismaz dienvidafrikānietes un turcietes vajadzētu apspēlēt.

Latvijas sinhronās daiļslidošanas komanda Rīgas "Dinamo" mačā

Izmantotie resursi:www.facebook.com/synchronizedskatingLatviawww.isu.org



get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties