12.04.2015. 15:27

, LSM.LV - Sports

Aleksandra Macijevska trenētās komandas labā vienīgos vārtus guva Sarma Ozmena, kura otrās trešdaļas beigās rezultātu samazināja līdz 1:2. Par labāko Latvijas rindās atzina vārtsardzi Eviju Tētiņu, kura atvairīja 51 no 56 pretinieču metieniem, kamēr Latvijas izlase izdarīja vien piecus metienus.

Pretiniecēm divus vārtus guva Katerina Mrāzova, kuru atzina par labāko uzvarētāju komandā. Pa reizei precīzas bija Alena Polenska, Denisa Krīžova un Aneta Lēdlova.

Pēc pirmā perioda Čehija bija vadībā ar 1:0, bet 40 minūtē viņas bija priekšā ar 2:1, taču spēles izskaņā čehietes astoņu minūšu laikā guva vēl trīs vārtus un nodrošināja pārliecinošu uzvaru.

Latvijas izlases pretinieces turpinājumā būs Dānijas, Francijas, Norvēģijas un Austrijas hokejistes. Turnīra uzvarētājas iekļūs elites divīzijā, bet vājākā komanda izkritīs uz I divīzijas B grupu.

Galvenajam trenerim Macijevskim šī ir debija pie sieviešu izlases stūres. Viņam čempionātā asistentes ir bijušās valstsvienības spēlētājas Lolita Andriševska un Laila Dekmeijere-Trigubova.

Pērn Latvijas sieviešu izlase izcīnīja pirmo vietu 1.divīzijas B grupas čempionātā un šogad startē vienu grupu augstāk.

Pasaules čempionāta spēle hokejā I divīzijas A grupā sievietēm:

*Latvija - Čehija 1:5 (0:1, 1:1, 0:3)

Vārtu guvējas: Sarma Ozmena - Katerina Mrāzova 2, Alena Polenska, Denisa Krīžova, Aneta Lēdlova

Vārtsardzes: Evija Tētiņa - Klara Peslarova