28.03.2012. 22:25
Latvijas sieviešu hokeja izlase pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra, kas norisinās Ventspilī, trešajā spēlē ar rezultātu 0:5 (0:1, 0:1, 0:5) piekāpās Čehijas valstsvienībai.

Šis Latvijas hokejistēm bija pirmais zaudējums turnīra trīs spēles.

Uzvarētājām pirmos vārtus mača septītajā minūtē guva Lusija Povova, bet otrās trešdaļas izskaņā Čehijas spēlētāja Simona Studentova panāca 2:0. Pēdējās 20.minūtēs čehietes guva vēl trīs bezatbildes vārtus, kad precīza bija Alena Poļenska, Evija Tetina un Denisa Krizova. Pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem Latvijas izlase veica vārtsardzes maiņu, Evijai Tetinai nomainot Lolitu Andriševsku.

Aizvadītajā mačā Čehijas hokejistes izdarīja 40 metienus pa vārtiem, bet Latvija atbildēja ar 12 raidījumiem.

Atgādinām, ka pirmajā spēlē svētdien Latvijas izlase pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzvarēja Kazahstānu, bet otrajā mačā pirmdien ar rezultātu 2:1 pārspēja Japānu. Piektdien Latvijas hokejistes spēkosies ar Austriju, bet sestdien ar Norvēģiju.

Pēc trim spēlēm A grupas līderpozīcijās ar sešiem punktiem ir Čehija un Japāna, bet Latvijas un Norvēģijas ar pieciem punktiem ir trešajā un ceturtajā vietā. Vēl Austrija tikusi pie trīs punktiem, bet Kazahstānas izlase ar diviem punktiem ieņem pēdējo, sesto vietu.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa