15.12.2016. 17:04

, LSM.LV - Sports

Jau trešajā spēles minūtē rezultātu atklāja Ieva Pētersone. Bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Līga Miljone jau izvirzīja Latviju vadībā ar divu vārtu starpību.

Taču pēc pozitīvās pirmās trešdaļas sekoja neveiksmes. Otrajā trešdaļā vārtu starpību samazināja Hanna Eliskasis, bet spēles 34. minūtē rezultāts jau bija neizšķirts 2:2 – to panāca Frederika Mistrotofolo.

Diemžēl arī trešajā trešdaļā latvietes nespēja reabilitēties. Valentina Riča izvirzīja Itālijas valstsvienību vadībā. Mazliet viarāk nekā divas minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijas izlases vārstardze Kristiana Apsīte tika nomainīte pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas situāciju neglāba.

Latvijas sieviešu hokeja izlase turpinās cīņu par vienu ceļazīmi uz izšķirošo kvalifikācijas turnīru jau piektdien, kad pretim stāsies Ķīna, bet pret mājiniecēm francūzietēm latvietēm būs jācīnās svētdien.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009