06.02.2015. 21:50

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājām rezultatīvākā kvalifikācijas grupā priekšpēdējā spēlē bija divus vārtus guvusī Luīze Biļinska. Pirmajās divās trešdaļās mājinieces iemeta pa diviem vārtiem, bet pēdējā periodā komandas apmainījās vārtu guvumiem.

Citās grupas spēlēs piektdien grupas favorītes šveicietes ar 17:1 sagrāva Dānijas valstsvienību, bet spānietes ar 5:1 bija pārākas par Francijas izlasi. Neatkarīgi no turnīrā sestdien atlikušās spēles pret šveicietēm Latvijas izlase grupā vairs nevar noslīdēt zemāk par 3.vietu, ar ko sešu komandu konkurencē pietiek, lai garantētu dalību finālturnīrā.

Turnīru Vidzemes olimpiskajā centrā Latvijas izlase sāka ar uzvarām pār Spāniju (9:0) un Franciju (15:0), bet spēli pret Dāniju noslēdza neizšķirti (3:3).

Kvalifikācijā notiek trīs grupu turnīri Latvijā, Polijā un Slovākijā. Decembrī uz pasaules čempionātu Tamperē varēs posties katras grupas trīs spēcīgākās komandas un divas labākās 4.vietas ieguvējas.

Latvijas Florbola savienība (LFS) no sieviešu izlases kvalifikācijā sagaida iekļūšanu kvalifikācijas grupas turnīra divu labāko komandu vidū, taču valstsvienības galvenais treneris Jurijs Fedulovs cer uz uzvaru.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]