22.06.2015. 10:45

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Kvalifikācijā Latvijas pāris iekrāja 475 punktus un ieņēma 7.vietu 17 duetu konkurencē. Astoņi labākie pāri cīņu turpināja divās pusfināla grupās.

Strautmanis un Rašmane savā pusfināla grupā palika ceturtie ar 154,8 punktiem. Pusfināla grupu uzvarētāji - Grieķija un Vācija - tiksies finālā par zelta medaļām, bet par bronzu cīnīsies Spānija un Krievija, kas pusfinālu grupās ieguva otro vietu.

Pirmdien startēja arī Latvijas sambo cīkstonis Arturs Čerņavskis, kurš svarā līdz 74 kilogramiem zaudēja pirmajā cīņā. Pirmās spēles pirmdien aizvada Latvijas badmintona spēlētāji Kristīne Šefere un Reinis Krauklis, kā arī Šefere ar Ievu Popi dubultspēlēs.

Šefere pirmajā spēlē četru badmintonistu grupā ar 0:2 (11:21, 8:21) zaudēja beļģietei Lianai Tanai. Grupas divas spēcīgākās spēlētājas iekļūs astotdaļfinālā.

Pirmās Eiropas spēles Azerbaidžānas galvaspilsētā beigsies svētdien. Latvijas sportistu rēķinā pagaidām ir divas medaļas - zeltu pludmales volejbolā izcīnīja Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, bet Anastasija Grigorjeva kļuva par bronzas medaļnieci brīvajā cīņā sievietēm.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties