26.05.2014. 20:13
No 23. līdz 25. maijam Polijas pilsētā Policē norisinājās divi WDF un BDO reitinga turnīri šautriņu mešanā, kuros veiksmīgi startēja divi Latvijas šautriņu metēji, bet kopumā nedēļas nogalē Polijā piedalījās pus tūkstotis dalībnieku no vairāk nekā 20 pasaules valstīm.

„Winmau Polish Open 2014” sacensības Latvijas šautriņu metēji uzsāka piektdienas vakarā ar pāru sacensībām, kurās šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma kopā ar lietuvieti Dariusu Labanausku izcīnīja augsto 3. vietu, pusfinālā ar rezultātu 2:3 piekāpjoties šautriņu dzimtenes pārstāvjiem – Džonu Kroslandu un Kolinu Hendryiju Arī otrs Latvijas šautriņu metējs Nauris Gleglu, kurš startēja kopā ar poli Lukašu Vaclavski, no turnīra izstājās pēc zaudējuma jau pieminētajiem angļiem. Sestdien notiekošajās individuālajās sacensībās augsto 5. vietu izcīnīja priekulnieks Madars Razma, savukārt lietuvietis Darius Labanauskas un talsenieks Nauris Gleglu ieņēma attiecīgi 17. un 33. vietu, bet par uzvarētāju kļuva anglis Alans Noris.

Arī svētdien notiekošajās „Winmau Police Masters 2014” sacensībās Baltijas vadošie šautriņu metēji izrādīja gana nopietnu konkurenci vadošajiem spēlētājiem un Madars Razma ar Dariusu Labanausku ieņēma 9. vietu, bet Nauris Gleglu sacensību 1. kārtā atzina angļa Martina Atkinsa pārākumu. Par turnīra uzvarētāju kļuva 2013. gada „Lakeside” pasaules čempions Skots Veits.

Nākamās starptautiskās sacensības Latvijas šautriņu metējiem paredzētas jūnijā, kad tie dosies uz turnīriem Šveicē un Austrijā, bet jau šīs nedēļas nogalē Cēsīs norisināsies Latvijas un Baltijas reitinga turnīrs „Cēsu Kauss 2014”.

Izmantotie resursi:Latvijas Darts Organizācija