10.06.2014. 09:15
Veiksmīgu nedēļas nogali Šveicē aizvadījis Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, kurš 7. un 8. jūnijā Bāzelē izcīnīja divas 3. vietas pasaules reitinga sacensībās „Swiss Open 2014”. Kopumā lielākajā šautriņu mešanas turnīrā Šveicē piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku no 15 Eiropas valstīm.

Sestdien notiekošās individuālās sacensības šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis uzsāka ar panākumiem pār vairākiem Anglijas un Nīderlandes šautriņu metējiem, kas Madaram Razmam veiksmīgi ļāva kvalificēties ceturtdaļfinālam, kurā spraigā cīņā krita arī viens no Nīderlandes līderiem Veslijs Harms. Diemžēl pusfinālā Latvijas šautriņu metējs ar rezultātu 1:2 (1:2, 2:1 un 0:2) atzina beļģa Stefana Depreza pārākumu, bet par sacensību uzvarētāju kļuva Nīderlandes šautriņu metējs Remko van Eidens. Lietuvietis Darius Labanauskas sacensībās ieņēma 9. vietu.

Svētdienas pāru sacensībās, kurās Madars Razma startēja kopā ar jau pieminēto Dariusu Labanausku, neveiksmīga izloze nebija par šķērsli, lai jau turnīra pirmajās kārtās uzvarētu ne vienu vien potenciālo medaļnieku, tai skaitā ar 1. numuru izliktos angļus Alanu Norisu ar Martinu Atkinsu, bet ceturtdaļfinālā krita arī Šveices labākais pāris. Diemžēl pusfinālā latvieša pārstāvētajam pārim pietrūka nedaudz veiksmes un ar rezultātu 0:2 (1:2 un 1:2) tika atzīts Anglijas pāra pārākums, kuri vēlāk finālā pārliecinoši arī triumfēja.

Tikmēr Šauļos veiksmīgi Lietuvas un Baltijas reitinga sacensības aizvadījuši citi šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvji. Dāmu konkurencē augsto 3. vietu izcīnīja vaiņodniece Irēna Bauze, savukārt kungiem triumfēja priekulnieks Aigars Strēlis.

Baltijā līdz augusta vidum šobrīd ir iestājies pārtraukums, savukārt jau pēc divām nedēļām priekulnieks Madars Razma un talsenieks Nauris Gleglu dosies uz Vīni, kur aizvadīs pasaules reitinga turnīru „Austria Open 2014”.

Izmantotie resursi:Latvijas Darts Organizācija