13.07.2012. 12:23
Latvijas inline hokeja izlase ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Kolumbijā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfināla mačā.

Aizvadītajā spēlē Latvija ar rezultātu 3:4 papildlaikā piekāpās ASV komandai. Uzvaras vārtus ASV guva vien divas minūtes pirms papildlaika beigām.

Šajā spēlē divus vārtus Latvijas izlases labā guva Sergejs Durdins, bet reizi precīzs bija Jānis Tomans.

Pusfināla mačā par 5.-8. vietu Latvijas hokejistus piektdien sagaida spēkošanās ar Šveices valstsvienību.

Kā ziņots, apakšgrupu turnīra pirmajā mačā Latvija ar 5:2 pārspēja potenciālo apakšgrupas favorīti Vāciju, pēc tam ar 7:0 pārliecinoši pieveica Venecuēlu, bet trešajā cīņā ar 2:1 uzvarēja Brazīliju, sasniedzot labāko astotnieku.