20.01.2015. 14:15
Latvijas šosejas izlases riteņbraucēja Dana Rožlapa 2015. gada sezonā pārstāvēs Beļģijas sieviešu riteņbraukšanas komandu Keukens Redant Ladies Cycling Team, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija. Pagājušajā sezonā Rožlapa debitēja Pasaules čempionātā un arī trešo reizi pēc kārtas uzvarēja Latvijas čempionātā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Rožlapa ir lielisks piemērs tam, ka ar smagu un neatlaidīgu treniņu darbu, paralēli pamatdarbam, var sekmīgi startēt šosejas un MTB riteņbraukšanas sacensībās Latvijas un arī starptautiskajā līmenī. Lielāko daļu no aizvadītā gada Dana pavadīja Beļģijā, kur ne tikai strādāja, bet arī aktīvi trenējās un piedalījās virknē riteņbraukšanas sacensību.

Aizvadītajā sezonā Danai dramatiskā cīņā izdevās triumfēt Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā. Tāpat panākums tika gūts arī Latvijas čempionātā MTB maratonā. Trenera Toma Flakša audzēkne guva lielisku rūdījumu arī starptautiskajās sacensībās Beļģijā un Francijā. Septembra otrajā pusē Dana debitēja Pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā, kur individuālajā braucienā ieguva 35. vietu, bet grupas braucienā no sacensībām izstājās.

Jaunajā sezonā sportiste pārstāvēs Beļģijas sieviešu riteņbraukšanas komandu Keukens Redant. Komandas sastāvā Danai būs iespēja startēt virknē vadošo sieviešu riteņbraukšanas sacensību. Pārējās latvietes komandas biedrenes ir vietējās Beļģijas riteņbraucējas.

Rožlapa arī 2015. gadā cer startēt Latvijas riteņbraukšanas sacensībās. Latvijas čempiones titulu šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā viņa izcīnījusi jau trīs gadus pēc kārtas. SANBON, karatē klubs Baltā 22a, Rīga, LV-1055
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties