13.11.2014. 18:16
Latvijas regbija valstsvienība noskaņota sestdien apturēt Kipras izlases 24 uzvaru sēriju tieši Rīgā, kad abas komandas mērosies spēkiem Eiropas Nāciju kausa (ENC) 2B divīzijas spēlē, informē Latvijas Regbija federācija (LRF).”Ar...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

”Ar [iepriekšējo] spēli Ungārijā esam apmierināti. Uzvara deva labas emocijas mums visiem, bet jo sevišķi – pašiem spēlētājiem. Kipras komanda ir guvusi vienu uzvaru pēc otras, tomēr domāju, ka apstāšanās vieta tai būs Latvija. Šeit ir mūsu zeme un mūsu laukums. Mums vajag uzvaru,” ceturtdien notikušajā pirmsspēlēs preses konferencē sacīja LRF prezidents Aleksandrs Zuments.

Spēle pret Kipru notiks 15. novembrī Daugavas stadionā Rīgā. Tās sākums plkst. 14.

”Jaunais cikls ir sācies pozitīvi,” norādīja Latvijas valstsvienības galvenais treneris Sergejs Lisko. ''Tas, ka mājās atbraucām ar uzvaru, pacēla garastāvokli. Kipra ir nopietna komanda, rekordiste. Daudzus gadus spēlē bez zaudējumiem. Taču arī mēs varam uzstādīt nelielu rekordu – apstādināt Kipru parādot, ka ir komanda, kurai tā ir pa zobam.”

”Komanda mums ir spēcīga. Sestdien jābūt interesantai spēlei. Vēlos, lai publikai tā pasniegtu dāvanu valsts svētkos,” sacīja Lisko. Tomēr treneris izvairījās komentēt iespējamo sastāvu. ”Vēlos saglabāt noslēpumu,” viņš teica. ”Latvijas izlasē ir spēcīgi spēlētāji. Negribu pirms mača atklāt kārtis, taču gatavojamies uzvarēt. Kipra ir spēcīga komanda, kurā spēlē daudzi regbisti no Anglijas.”

Par pamatu būs tie paši spēlētāji, kas 2. novembrī izcīnīja uzvaru Ungārijā ar 16:14. Lielas izmaiņas sastāvā nav paredzētas.

Karjeru valstsvienībā pret Kipru noslēgs Latvijas izlases kapteinis Jānis Skuja, kuram mačs ar Kipru būs 63. spēle izlasē. ”Ļoti vēlētos gaitas izlasē noslēgt uz pozitīvas nots. Skatos, kā jaunie puiši darbojas treniņos un cenšas būt labāki.”

”Katram sportistam pienāk laiks beigt karjeru izlasē. Jāvelta vairāk laika ģimenei. Izlasē pavadīti 18 gadi un tas ir liels gods. Jādod iespēja jaunajiem. Darbs gan vēl nav padarīts, jo sestdien mums ir jāuzvar. Treneris mūs ir labi sagatavojis,” sacīja 41 gadu vecais Skuja, kurš ir arī rekordists pēc izlases spēlēs izdarītajiem piezemējumiem (16).

Ar maksimāli iespējamajiem desmit punktiem par divām uzvarām ar bonusa punktiem divās spēlēs pirmajā vietā grupā ir Lietuva. Kiprai un Latvijai pēc vienas uzvarētas spēles ir pa četriem punktiem, Ungārijai pēc divām spēlēm – divi, bet Andorai pēc divām – punktu vēl nav.

Pirmā apļa noslēgumā Latvijas izlase nākamā gada 25. aprīlī viesos spēlēs ar Lietuvu un 2. maijā mājās ar Andoru.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties