04.09.2014. 16:20
Ar uzvarām Itālijā notiekošo Eiropas čempionātu U-20 vecuma grupā ceturtdien sāka Latvijas pludmales volejbolisti Māris Lancmanis un Vlads Smirnovs, kā arī Paula Zirģele un Linda Jākobsone.Ar astoto numuru izliktais Latvijas duets H...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ar astoto numuru izliktais Latvijas duets H apakšgrupas pirmajā cīņā ar 2-0 (21:19, 21:19) pārspēja angļus Semu Volrondu un Semu Alenu, kuri izlikti ar 25.numuru.

Ceturtdienas vakarā Lancmanis/Smirnovs spēkosies pret Bulgārijas pāri Martinu Antanasovu un Dimitaru Kalčevu, kuriem šajās sacensībās piešķirts 24.numurs. Savukārt piektdien tiks aizvadīts apakšgrupas noslēdzošais duelis, kad Latvijas sportisti tiksies ar lietuviešiem Arnu Rumšēvicu un Luku Kazdailu, kuri izlikti ar devīto numuru.

Savukārt paralēli notiekošajā meiteņu turnīrā Latviju pārstāv ar 15.numuru izliktās Zirģele/Jākobsone, kuras ceturtdien B apakšgrupas pirmajā duelī ar 2-0 (21:18, 28:26) pārspēja Turcijas pāri Mervi Neziru un Irmaku Keskinu, kuras izliktas ar 18.numuru.

Piektdien Latvijas jaunās pludmales volejbolistes aizvadīs vēl divus mačus.

Pēc grupu turnīra vīriešu un sieviešu sacensībās katras apakšgrupas uzvarētāji uzreiz kvalificēsies izslēgšanas turnīra otrajai kārtai, bet grupu otrās un trešās vietas ieguvēji spēkosies izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā. Apakšgrupu ceturto vietu ieguvēji dalību sacensībās noslēgs ar ieņemtu dalītu 25.vietu.

Šovasar Lancmanis/Smirnovs jau piedalījās pasaules U-21 čempionātā, taču nespēja izkļūt no grupas. Tikmēr Zirģele/Jākobsone pērn bija devītās Eiropas U-18 čempionātā.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties