09.07.2015. 10:57

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar piekto numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš pirmajā spēlē grupā ar 2:1 (21:17, 19:21, 15:9) uzveica vāciešus Markusu Bekermanu/Larsu Flīgenu. Vēlāk ceturtdien otrajā spēlē pretinieki būs turki Volkans Gogtepe/Murats Giginoglu, bet piektdien grupas turnīra noslēgumā Samoilovs/Šmēdiņš vēl spēlēs pret Itālijas pāri Paolo Nikolai/Danieli Lupo.

Pāri, kas četru duetu konkurencē, grupā nepaliks pēdējie, cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Grupu uzvarētāji uzreiz tiks otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Šmēdiņam jūnija sākumā operēja menisku, kas viņam liedza startēt arī pasaules čempionātā, kur Samoilovs ar Mārtiņu Pļaviņu dalīja 17.vietu. Līdz šim pēdējo turnīru Šmēdiņš aizvadīja maija beigās Maskavā, kur kopā ar Samoilovu "Grand Slam" līmeņa sacensībās aizkļuva līdz astotdaļfinālam.

Jau vēstīts, ka turnīrā pārējie divi Latvijas dueti trešdien netika tālāk par kvalifikāciju. Pirmajā kārtā izstājās Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs, bet Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns cieta neveiksmi otrajā kārtā spēlē par vietu pamatturnīrā.

Gštādē risinās pēdējais no sezonā trijiem "Major" kategorijas posmiem ar vīriešiem un sievietēm kopēju 800 000 dolāru balvu fondu. "Major" līmenis pasaules tūrē ir otrais augstākais aiz pieciem "Grand Slam" turnīriem. Pirmoreiz sezonā ir paredzēts arī tūres lielais fināls, kas septembra beigās sāksies ASV.

Savukārt Latvijas sieviešu duets Alise Lece/Marta Ozoliņa šonedēļ spēlē Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Satellite" sērijas turnīrā Lihtenšteinā, kur trešdien pārvarēja kvalifikāciju un ceturtdien startēs pamatsacensībās. Vīriešu konkurencē ceturtdien kvalifikācijā Vaducā spēlēs Haralds Regža/Armands Āboliņš.Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties