26.07.2014. 08:43

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ar piekto numuru izliktajiem Samoilovam/Šmēdiņam ceļu uz pusfinālu aizšķērsoja mājinieki Tods Rodžerss/Teodors Brunners, kuri trīs setu cīņā bija pārāki ar 2:1 (21:18, 15:21, 15:13). Iepriekš astotdaļfinālā Samoilovam/Šmēdiņam itin ātri izdevās pārspēt ar trešo numuru izliktos brazīliešus Alisonu Čeruti/Brunu Oskaru Šmitu - 2:0 (21:9, 21:19). 

Savukārt Pļaviņš/Solovejs izstājās pēc zaudējuma ar 0:2 (18:21, 11:21) poļiem Gžegožam Fijalekam/Mariušam Prudelam, kuri izlikti ar otro numuru. 

Pirmajā izslēgšanas kārtā Pļaviņš/Solovejs uzveica kanādiešus Džošu Binstoku/Semu Šahteru (2:0), bet Samoilovs/Šmēdiņš izslēgšanas turnīrā startēja ar uzvaru pār amerikāņu duetu Keisiju Dženingsu/Džeimsu Aiveriju Drostu (2:0).

Iepriekš grupas turnīrā Samoilovs/Šmēdiņš uzvarēja kanādiešus Maveriku Haču/Kristianu Redmanu (2:1) un Austrālijas pāri Aizeku Kapu/Kristoferu Makhjū (2:0), bet piekāpās mājiniekiem Džeikobam Gibam/Keisijam Patersonam (1:2), kam pirms nedēļas zaudēja arī iepriekšējā "Grand Slam" turnīra grupas kārtā Nīderlandē.

Pļaviņš/Solovejs grupā izšķirošajā spēlē par vietu izslēgšanas turnīrā pārspēja Šveices pāri Filipu Gabatūleru/Mirko Gersonu (2:1). Iepriekš grupā Pļaviņš/Solovejs piekāpās Eiropas čempioniem itāliešiem Paolo Nikolai/Danielem Lupo (0:2) un Polijas duetam Mihalam Kadzjulam/Jakubam Šalankevičam (1:2). 

Sezonā septītajā "Grand Slam" posmā vīriešu un sieviešu konkurencē dalībnieki cīnās par viena miljona dolāru naudas balvām. Sacensības Longbīčā beigsies svētdien.Austrumeiropas Sieviešu Basketbola Līga Tērbatas 83b, Rīga, LV-1001
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties