13.11.2014. 08:33

, LSM.LV - Sports

Meksikas izlasei divus vārtus guva Karloss Vela, kurš izcēlās mača 8. un 62. minūtē, savukārt Madrides "Real" uzbrucējs Haviers Ernandess panāca 3:1 par labu meksikāņiem.

Veslijs Snaiders guva vārtus 49. minūtē, panākot neizšķirtu 1:1, bet Deilijs Blinds precīzi sita 74. minūtē - 2:3.

Jau ziņots, ka Latvijas valstsvienība pirmdien Amsterdamā aizvadīja pirmo treniņu, gatavojoties svētdien, 16.novembrī, paredzētajai 2016.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlei pret Nīderlandes izlasi.

Citā pārbaudes spēlē ceturtdien Brazīlijas izlase Stambulā ar 4:0 uzveica mājinieci Turciju. Divus vārtus guva "Barcelona" komandas uzbrucējs Neimars.

Briselē mājiniece Beļģija ar 3:1 uzvarēja Islandi, kas EČ kvalifikācijā ir A grupas līdere, kur ceturtajā vietā ir Latvija un trešā ir Nīderlande.

Norvēģija savā laukumā Oslo ar 0:1 zaudēja Igaunijai. Vienīgos vārtus guva Konstantins Vasiļjevs.

Londonā ar rezultātu 2:1 Argentīna pārspēja Horvātiju. Uzvaras vārtus 57. minūtē ar precīzu 11 metru soda sitienu guva "Barcelona" uzbrucējs Lionels Mesi.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029