15.07.2014. 14:50
Ungārijas pilsētā Sēkešfehērvārā notiekošajā Eiropas čempionātā neveiksmīgi nostartējuši Latvijas sportisti. Aizvadītajā nedēļas nogalē Deniss Čerkovskis (35) nekvalificējās finālsacensībām, bet Olga Šislova (23) sacensību noslēgumā ierindojās vien 29. vietā.

Olga Šišlova paukošanā ar 142 punktiem ieguva 36. vietu, peldēšanā ar 289 punktiem sasniedza astoto rezultātu, jāšanā ar 235 punktiem tikai 32. vieta, bet kombinētajā veidā ar 516 punktiem tika sasniegts 14. labākais rezultāts, kopsummā sanāca 29. pozīcija. Finālā ar 1361 punktiem uzvarēja 2008. gada olimpisko spēļu čempione Lena Šoneborna (Vācija).

Latvijas pieredzējušais sportists Deniss Čerkovskis piektdien nepārvarēja Eiropas čempionāta kvalifikāciju un savā pusfinālā palika 23. vietā. Vīriešu finālsacensībās ar 1493 punktiem uzvarēja Krievijas pārstāvis Aleksandrs Ļesuns.

Šodien un rīt ieplānotajās stafešu sacensībās mūsu sportisti nepiedalās.

2013. gada Eiropas čempionātā Šišlova izcīnīja 9. vietu, bet Čerkovskis bija desmitais, savukārt jauktajā stafetē Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis ieguva 6. vietu. Kā zināms, Čerkovskis un Rubļevska pagājušajā gada pasaules čempionātā izcīnīja sudrabu jauktajā stafetē, savukārt individuāli mūsu sportistam augstākais sasniegums ir 4. vieta 2004. gada olimpiskajās spēlēs.