01.07.2015. 19:58

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Čerkovskis vienā no trim kvalifikācijas grupām ierindojās 22.vietā 30 dalībnieku konkurencē ar 1062 punktu guvumu. Savukārt Ukrainas sportists ar Latvijas licenci Nakonečnijs citā grupā ieņēma 23.vietu ar 1060 punktiem.

Kvalifikācijas dalībnieki bija sadalīti trijās grupās, no kurām finālā iekļuva pa astoņiem labākajiem un vēl 12 pieccīņnieki pārējo dalībnieku konkurencē. Kvalifikācijā startēja 90 dalībnieki, bet finālā sacentīsies 36 sportisti.

Sievietes kvalifikācijas sacensības aizvadīs ceturtdien.

Pasaules čempionāta medaļnieki vīriešu un sieviešu konkurencē kvalificēsies Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, kur dalību jau garantēja Pasaules kausa fināla uzvarētāji. Lielākā daļa olimpisko vakanču tiks sadalītas kontinentu čempionātos, kur Eiropā noteiks pa astoņiem olimpiešiem vīriešiem un sievietēm. Vēl pa trim vakancēm aizpildīs 2016.gada pasaules čempionātā, bet pēc vietas pasaules rangā olimpisko spēļu dalībniekiem 2016.gada 1.jūnijā pievienosies vēl pa sešiem abu dzimumu pieccīņniekiem.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties