06.02.2015. 16:02
7. februārī Salaspils Sporta namā notiks Latvijas čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā. Šo sacensību uzvarētāji piedalīsies Eiropas un pasaules čempionātos. Sacensību sākums 10.00, sacensību atklāšana 16.00, pusfināli un fināli no 16.15, ieeja brīva, informē Latvijas Cīņas federācija (LCF).

2014. gada Latvijas čempionātā lielāko ažiotāžu izraisīja 63 kilogramu sieviešu fināls, kur tikās Latvijas labākā sportiste Anastasija Grigorjeva un Rīgas labākā sportiste Laura Skujiņa. Cīņa beidzās ar rezultātu 7:0, taču viss nebija tik mierīgi. Nokaitētās atmosfēras video ieskats ir ŠEIT. Video: 1.periods, 2.periods.

2015. gada Latvijas čempionātā varēs piedalīties 1996. gadā dzimušie un vecāki cīkstoņi, savukārt 1997. gadā dzimušie - ar ārsta un vecāku atļaujām. Tādējādi ir iespējams, ka pieaugušo čempionātā pirmoreiz startēs pēdējo gadu lielākais jaunais talants - 1997. gadā dzimušais jelgavnieks Alberts Jurčenko, kurš pērn atkārtoti izcīnīja bronzas medaļu U17 pasaules meistarsacīkstēs un ieguva sudraba medaļu U17 Eiropas čempionātā.

Ja cīkstonis, kurš iepriekšējā gadā ir bijis Latvijas izlases dalībnieks un piedalījies Eiropas vai pasaules čempionātos, nevar piedalīties 2015.gada Latvijas čempionātā attaisnojošu iemeslu dēļ (trauma vai slimība), organizācijai, no kuras cīkstonis startē, pirms attiecīgajām sacensībām ir rakstiski jāinformē federāciju un jālūdz sarīkot šim cīkstonim kontrolcīņas ar attiecīgās svara kategorijas Latvijas čempionu pirms Eiropas vai pasaules čempionāta, uzrādot licencēta ārsta traumas vai slimības apliecinājumu.

Izmantotie resursi:www.wrestling.lvTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties