31.01.2017. 14:55

Victor” ir pasaulē pazīstams badmintona, skvoša un tenisa aprīkojuma ražotājs. Ar “Victor” inventāru šobrīd spēlē pasaules sieviešu reitinga līdere Tai Tzuna Jinga no Taivānas un korejietis Sons Vans Ho, kurš šobrīd pasaules reitingā ir 4.vietā.

Niks Podosinoviks ar “Victor" ir noslēdzis līgumu uz diviem gadiemNoslēgtais līgums Nikam Podosinovikam ik gadu ļaus iegūt savā īpašumā badmintona inventāru līdz 2000 eiro vērtībā.

Badmintona spēlētāji sezonas laikā izmanto gan vairākus apavu pārus, gan raketes, stīgas, raketes rokturus, somas, treniņtērpus. Visvairāk izmaksā badmintona bumbiņas, jo elites spēlētāji spēlē tikai ar augstvērtīgām zosu spalvu bumbiņām, un katra no tām maksā 3 eiro. Vienas spēlēs laikā tiek izmantotas vidēji 3 bumbiņas. Tāpat sportistam regulāri ir nepieciešams īpašs uzturs un dažādas medicīnas un fizioterapijas preces, kas ļauj sagatavoties sacensībām vai atjaunoties pēc tām.

Niks Podosinoviks izvēlējās spēlēt ar vienu no “Victor" populārākajām raketēm “Jetspeed S 10” ar kuru arī spēlē vairākas pasaules zvaigznes. Šādas raketes veikala cena ir 235 eiro. Šāda līmeņa sportistam šādas raketes ir nepieciešamas vismaz trīs. Arī apavus Niks izvēlējās no īpašās kolekcijas, kur šādi pāri ir saražoti limitētā apjomā un to cena veikalā ir 149 eiro.

Noslēgtais līgums nosaka, ka uzlabojot savus rezultātus, sponsorēšanas līguma summa var tik palielināta. “Victor arī norāda, ka pateicoties noslēgtajam sponsorēšanas sportistam ir iespēja tikt pamanītam Eiropā vai Pasaulē pateicoties “Victor International" kontaktiem.

18 gadu vecumā Niks Podosinoviks ir jau trīskārtējs Latvijas čempions badmintonā, tai skaitā divus gadus pēc kārtas viņš ir uzvarējis vienspēļu turnīrā, bet 2016.gadā pāri ar Kristīni Šeferi viņš uzvarēja jaukto dubultspēļu turnīrā. 2016.gadā Niks Podosinoviks kvalificējās uz Eiropas čempionātu gan vīriešu vienspēlēs, gan arī jauktajās dubultspēlēs pāri ar Kristīni Šeferi.

Jau šobrīd tiek prognozēts, ka Niks Podosinoviks palielinās savu sekotāju grupu un cerams, ka Nika turpmākie panākumi sportā motivēs un rādīs piemēru arī citiem jauniešiem.

“Victor” uzsāka darboties Latvijas tirgū 2017.gada sākumā. “Victor” vārdā ir nosaukta viena no divām Latvijas elites badmintona turnīru tūrēm - “Victor” GP. Līdz gadu mijai šī tūre saucās RSL GP. Pirmais turnīrs ar “Victor” nosaukumu notika 2017.gada 21.janvarī. Šajā sezonā vēl ieplānoti divi “Victor” Grand Prix posmi - 18.februārī un 1.aprīlī.

Veikalu “BeSport” šī gada sākumā izveidoja divi Latvijā labi zināmi badmintona spēlētāji Toms Preinbergs un Reinis Šefers. Veikals atrodas Rīgā, Matīsa ielā 44. Jau februārī būs pieejama arī interneta lapa besport.lv, kas darbosies arī kā interneta veikals.

Informāciju sagatavoja:Specializēts sporta veikals "BeSport"Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties