01.07.2015. 02:07
Jau ceturtdienas vakarā trīs Latvijas klubi uzsāks 2014./15.gada Eiropas līgas kvalifikācijas turnīru, aizvadot pirmo spēli 1.kārtas ietvaros.

Bulgārijas "Litex" ir neapšaubāma favorīte pārī ar "Jelgavu" un diezin vai ir saspringusi ar mūsu komandas analīzi. Bulgārijas lielākajā sporta portālā football24.bg uzsvērts, ka "Litex" galvenais treneris Krasimirs Balakovs kā pamatmērķi nākamsezon uzstādījis spert solīti uz priekšu - proti, nomainīt 4.vietu Bulgārijas čempionātā pret vietu trijniekā.

Tāpat ir vēlme sekmīgāk nostartēt Eirokausos, kur pagājušajā gadā "Litex" 1.kārtā pārvarēja Moldovas "Veris" barjeru (0:0, 3:0), bet 2.kārtā zaudēja Ungārijas "Diósgyőr" (0:2, 2:1). Kā secina football24.bg, šogad vismaz 3.kārtu sasniegt ir pavisam reāli, jo ar izlozi ir paveicies - vispirms pretī "Jelgava", bet 2.kārtā Igaunijas "Flora" un Maķedonijas "Rabotnički" pāra uzvarētājs.

"Litex" nometnē pārliecību par panākumu cīņā ar "Jelgavu" diez vai mazinās arī viena spēlētāja savainojums. Pēdējā pārbaudes mačā pēc 1.puslaika tika nomainīts 18 gadus vecais talants Kirils Despodovs, kurš, neskatoties uz savu vecumu, jau pagājušajā sezonā Bulgārijas čempionātā nospēlēja 18 spēles un guva divus vārtus. Viņa savainojums izrādījies pietiekami nopietns un būs jāizlaiž 20-25 dienas, tātad arī abus mačus pret "Jelgavu".

No "Spartaka" pretinieku nometnes Melnkalnes "Budučnost" aktualitātes uzzināt ir sarežģītāk (piemēram, Podgoricas mājas lapa nav izveidota, savukārt kluba "Facebook" kontā nupat publicēts sludinājums pieteikties cilvēkus, kas varētu aktīvi rakstīt ziņas par "Budučnost"), savukārt Īrijas "St.Patrick's" galvenais treneris Laiems Baklijs pēc uzvaras Īrijas čempionāta mačā vērtēja arī izredzes pret "Skonto": "Mums nav daudz informācijas par viņiem, un mums joprojām par viņiem jānoskaidro vairāk, lai saprastu, pret ko mums jāspēlē, un kādā veidā viņi spēlē. Šis duelis nebūs viegls, taču neredzu būtisku atšķirību starp viņu komandu un mūsējo. Cerams, tiksim pie laba rezultāta. Rīgā mums jābūt uzmanīgiem un tad jau būtu jauki 9.jūlijā atbildes spēlē sapulcināt šeit pilnu stadionu."

Starp citu, "St.Patrick's" komanda Rīgā ieradusies jau otrdien plkst.18:45, divas dienas pirms ceturtdienas vakarā gaidāmās spēles.

Izmantotie resursi:Футболният сайт на България | Футбол 24Extratime.ie - League of Ireland Sports news,...Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties