10.04.2015. 17:37
Latvijas Futbola federācija paziņojusi par kausa pusfināla datumiem un norises vietām - "Jelgava" un "Liepāja" spēkosies Jelgavā 25. aprīlī, bet "Spartaks" pret "Ventspili" cīnīsies dienu vēlāk.

Latvijas kausa pusfināla pāri bija zināmi jau pēc ceturtdaļfinālu izspēlēšanas un saveda kopā "Jelgavu" un "Liepāju", kā arī Jūrmalas "Spartaku" un "Ventspili". "Jelgavai" ceļs uz pusfinālu bija visvieglākais, jo tās pretiniece Rīgas "Daugava" spēlei un visai sezonai netika pielaista, un arī pusfinālu "Jelgava" aizvadīs savā laukumā, Zemgales Olimpiskajā centra stadionā. Spēle paredzēta 25. aprīļa pēcpusdienā, 15:00.

Arī Jūrmalas "Spartaks", kas ceturtdaļfinālā ar 5:0 viesos pārspēja pirmās līgas komandu "Ogre", pusfinālu aizvadīs sev ierastākā laukumā nekā pretinieki "Ventspils", proti, Kauguru vidusskolas laukumā. Spēle notiks 26. aprīlī 16:00.

Savukārt kausa fināls paredzēts 20. maijā, bet par tā norises vietu tiks paziņots vēlāk. Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā kausu ieguva "Jelgavas" futbolisti, finālā pieveicot "Skonto", kura šoreiz izstājās jau ceturtdaļfinālā.

Izmantotie resursi:Zināmi Latvijas Kausa izcīņas pusfināla spēļu...Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties