22.12.2017. 10:23

27. decembrī tiks aizvadīti oficiālie treniņbraucieni, bet 28. decembrī labākie sadalīs Latvijas kausa titulus. Vīriešu un junioru grupā sacentīsies Inārs Kivlenieks, Riks Kristens Rozītis, Artūrs Dārznieks, Kristaps Mauriņš, Kristers Aparjods un Tomass Leimanis.

Dāmu konkurencē cīnīsies Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode, kā arī juniores Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Anda Upīte, Arina Cicjura, Laima Ose un Zelma Bite. Divvietīgo ekipāžu sacensībās sacentīsies Andris un Juris Šici, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, kā arī juniori Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Vīrieši un juniori startēs no vīru starta. Sievietes, juniores, divvietīgās ekipāžas, junioru divvietīgās ekipāžas un jaunieši “A” trasi sāks no sieviešu starta. Sieviešu starta pakājē starts jaunietēm “A” un jauniešiem “B”, bet jauniešu startā jauniešu divvietīgajām ekipāžām, jaunietēm “B”, jauniešiem “C” un jaunietēm “C”.

Sacensību programma27.12.2017.10.00 - 2 treniņbraucieni vīri, juniori, dāmas, juniores, jaunieši "A", divvietīgās ekipāžas, divvietīgās ekipāžas juniori11.30 - 2 treniņbraucieni jaunietes “A” un jaunieši “B”12.10 - 2 treniņbraucieni jaunietes “B”, jaunietes “C”, jaunieši “C” un jauniešu divvietīgās ekipāžas

28.12.2017.10.00 - 2 sacensību braucieni vīri, juniori, dāmas, juniores, jaunieši "A", divvietīgās ekipāžas, junioru divvietīgās ekipāžas11.30 - 2 sacensību braucieni jaunietes “A” un jaunieši “B”12.10 - 2 sacensību braucieni jaunietes “B”, jaunieši “C”, jaunietes “C” un jauniešu divvietīgās ekipāžas14.00 - Apbalvošanas ceremonija

Informāciju sagatavoja:LKSFOgres namsaimnieks, SIA, Struktūrvienība Neptūns Meža prospekts 9, Ogre, Ogres n., LV-5001
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties